Uncategorized

Efektivní stanovení cílů pro sportovce v novém roce

stanovení cílů

Stanovení cílů je nezbytnou součástí strukturování a zlepšování vysoké kvality tréninku pro nový rok.

Je typické pro sportovce, se kterými pracuji, aby odstranili cíle o tom, jaké úspěch chce ve svém sportu dosáhnout. Pokud se však týká školení i metod, mnoho sportovců nemá dobře definované cíle.

Jak víte, výcvik pro jakýkoli typ sportu je pro úspěch v konkurenci důležité. Nejlepší sportovci na světě jsou ti, kteří trénují chytré.

Tréninkem Smart naznačuji, že mám dobře strukturované cíle pro každou relaci metody, které můžete z každé relace vytěžit maximum.

Jak přesně tedy stanovíte mnohem lepší cíle metody pro stanovení zaměření? Jednou z možností je učinit vaše cíle konkrétní pro to, s čím se budete zabývat v konkurenci.

Neexistuje žádné využití tréninkových částí vaší hry, které jsou pro výkon irelevantní. Například zaměření na to, co ostatní konkurenti provádějí ve svém tréninku, není pro vaši praxi vhodné.

Místo toho stanovte cíle, které vám pomohou zaměřit se na procesy potřebné pro úspěšné provedení. Zavolám na tyto druhy cílů, malých cílů nebo procesních cílů.

Cíle procesu pomáhají číselníkovi sportovce v jejich zaměření na vhodné úkoly potřebné pro Liverpool FC Dres úspěch v konkurenci. Proto se v tréninku zarovnejte své myšlení, abyste se zaměřili na cíle procesu.

Různé procesní cíle lze stanovit pro různé prvky vašeho sportu. Například plavci by měli mít procesní cíle pro Club Tijuana Dres začátek, zatáčky, začátek, střed i konec závodu. Jedním z cílů procesu může být zdokonalení reakční doby Crystal Palace FC Dres pro vaše starty.

Zaměření na cíle vašeho procesu by mělo být pro vás během tréninku starostí.

Stanovení cílů procesu během metody vám rovněž pomůže zlepšit zaměření během vaší metody a nakonec v konkurenci, abyste mohli provádět to nejlepší.

Rovněž chcete stanovit cíle, abyste vylepšili svou mentální hru. Konkrétně chápeme, že pokud se vaše mysl dostává do metody vašeho výkonu, nezáleží na tom, jak moc trénujete fyzické prvky vaší hry.

Jedním z nejvýznamnějších mentálních bloků pro sportovce je důvěra. Obvykle slyším sportovce, kteří uvádějí, že ztratí důvěru v obrovské soutěže, po chybách nebo po špatném provedení. Objevení přesně toho, jak zvýšit důvěru, je nezbytné pro úspěch ve sportu.

Podívejte se na pozitivního sportovce, 14denní plán pro výjimečnou důvěru a začněte se zlepšovat dnes!

Zvyšte svou důvěru s koučováním mentálních her!

Trenér Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, může pomoci vám nebo vašim sportovcům ve věku 12 let, stejně jako nahoru, dobýt problémy s mentálními hrami s osobním koučováním.

Můžete spolupracovat se samotným Dr. Patrickem Cohnem v Orlandu na Floridě nebo prostřednictvím Skype, Facetime nebo telefonu. Telefonní zavolejte nám na toll zcela zdarma na čísle 888-742-7225 nebo se s námi spojte za mnohem více informací o různých koučovacích programech, které nabízíme!

Co říkají naši účastníci?
“PÁNI!!! Jaký týden jsem měl. Podařilo se mi provést s jistotou, která umožnila můj styl vyzařovat – ne mnohem více vstupovat do arény a udržet tento vzhled nebo pocit jelena v světlometech “. Když jsem vystupoval, přestal jsem se vyhodnotit, stejně jako jsem opravdu opustil arénu poté, co se moje vzory cítily, jako bych zažil hodně zábavy. moc děkuji. “
~ Julia Dreyer, jezdecká národní šampionka

Pro všechny sportovce-objevte techniky zvyšující důvěru!

D Máte nepříznivý sebepojetí sebe jako sportovce, který potlačuje důvěru?

Bez ohledu na to, že se snažíte být, nejste schopni otřást otázkou, která se vrhne do vaší hlavy, když se zvýšíte v konkurenci?

Zjistili jste se jako poraženého, ​​špatného blíž nebo průměrného sportovce, stejně jako tyto štítky vás udržují uvíznuté v koleji sebevědomí i nerozhodnosti?

Pokud jste na jakýkoli typ těchto otázek skutečně odpověděli, zkontrolujte pozitivního sportovce!

Pozitivní sportovce CD a WorkBook Program je 14denní plán pro nejvyšší sebevědomí. Tento program je vhodný pro jakýkoli typ sportovce nebo trenéra, který si přeje najít osvědčené metody zvyšování důvěry zaručené, že dramaticky rozvinou důvěru a také zvýší sportovní výkon.

Dozvíte se mnohem více o jednom z našich mnoha prominentních CD programů v sérii Positive Athlete…

Pozitivní sportovec: 14denní plán pro nejvyšší sebevědomí

Podívejte se na všechny produkty v sérii Positive Athlete!

Co říkají klienti?
“Poprvé jsem si koupil pozitivního sportovce, abych přesně viděl, jak program šel, stejně dobře viděl výsledky.” Poté jsem si koupil zbytek série Positive Athlete a objevil jsem pozoruhodné vylepšení v mé úrovni hry nebo měl jsem uvést konzistenci. V současné době hraji baseball NCAA Division 1 pro Lamar University a dokonce i moji trenéři objevili úpravu metody, kterou hru metodou. Moje myšlení jako welnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.