Category

ISG On Track s úlohou národního cyklistického centra ve výši 21 milionů GBP

ISG je připravena poskytnout komplexní program modernizace a upgrady provozního výkonu v Národním cyklistickém centru v Manchesteru.

ISG hraje klíčovou funkci v ochraně budoucnosti pro House of British Cycling, protože firma je připravena poskytnout komplexní program modernizace a upgrady provozního výkonu v Národním cyklistickém centru v Manchesteru.

Kultovní sportovní místo, které hrálo instrumentální funkci ve vynikající britské dominanci světového cyklistiky a klíčové regionální čtvrti pro volný čas, je nyní starší 25 let a potřebuje investice, aby se zajistilo, že si zachovává pověst světové třídy.

Práce bude poskytována ve spolupráci s městskou radou v Manchesteru, McRaktivním, operátorem GLL, britským cyklistickým a řadou dalších zúčastněných stran. ISG pracuje pod jedním z nejlepších britských rámců zadávání veřejných zakázek ve Velké Británii-North West Building Hub, bude pokračovat ve svém 15letém spojení s místem konání, kde dvakrát obnovilo trať-nejprve v roce 2018.

Jako jeden z nejrušnějších velodromů na světě se modernizační program v National Cycling Center zabývá upgrady pro sledování i diváka, včetně výměny a rozšíření schopnosti sezení v místě a také zavedení nového glazovaného designu bariéry trati bariéry .

Plán rovněž zahrnuje instalaci nového nejmodernějšího načasování tratí, inovace povrchu obrázků a také digitální desku na obrazovce a rekonstrukci oblasti Central Sports Court v oblasti trati.

Odolnost vůči budoucnosti
Klíčovým aspektem úlohy je odolnost vůči budoucnosti tato životně důležitá národní sportovní zařízení s upgradem a modernizací stavebních služeb, pro zvýšení provozní efektivity, snížení provozních Aston Villa FC Dres nákladů a také zmírnit environmentální účinek budovy se značným snížením emisí uhlíku .

ISG komplexně zbaví všechna zařízení pro budování tradic a nahradí pokročilé systémy, které jsou optimalizovány pro energetickou výkonnost. Budova bude vybavena teplými čerpadly zdroje vzduchu, bude nainstalováno osvětlení LED a bude provedena vylepšení materiálu budovy pro optimalizaci tepelného výkonu.

Paul Collins, framework manažer v ISG, komentoval:

Jsme hrdí na to, že na této zajímavé práci pracujeme na tak prestižním sportovním místě, které za Racing Club de Avellaneda Dres posledních 25 let podporovalo tolik úžasných úspěchů britských sportovců na celosvětové cyklistické fázi. Tento plán zajistí nastavení NCC v srdci britské cyklistiky a bude pro dlouhodobě prokázání této výjimečné elity i sportovní místo v sousedství. Je důležité, že to také poskytne do akčního plánu modifikace klimatu rady a aspiraci být do roku 2038 městem s nulovým uhlíkem. Naším cílem je splnit tyto cíle a zároveň minimalizovat narušení nepřetržitého provozu NCC a také cyklisty, kteří cyklisty, kteří cyklisté Využijte jej a maximalizujte přepravu širších sociálních, ekonomických i environmentálních výhod pro regionální sousedství i pro lidi v Manchesteru.

Radní Rabnawaz Akbar, výkonný člen městské rady v Manchesteru pro sousedství, řekl:

Investice na renovaci Národního cyklistického centra zajistí, aby toto ikonické umístění splnilo svou funkci domu pro cyklisty prvotřídní a sousedství, které slouží v Manchesteru po Gremio Dres mnoho dalších let. Upgradované zařízení i zelenější energetické systémy výrazně sníží emise uhlíku, což obrovským příspěvkem k závazkům změny klimatu ve městě.

Zdroj a snímky, zdvořilost: ISG

ALSD Worldwide přináší kromě komunity 365 každoroční seminář a výstavu se zaměřením na rostoucí příjmy s novými sestavy, renovace a rozšiřování služeb, prostřednictvím inovací v výklencích, včetně prémiového sezení a pohostinnosti, designu, fanoušků, přestavby a Zotavení, stejně jako technologie.

Hybridní vydání 2021 konalo fotbalový klub Liverpool a také představovala konferenci na vysoké úrovni, výstavní sál, která kromě síťových akcí v Evertonově Goodison Parku a Bank Arena představila vedoucí produkty, služby a řešení v oboru. Akce 2022 bude vyhlášena v nadcházejících týdnech, takže sledujte tento prostor!

#AlsDiNational – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru a sportovní pohostinství
#Alsd – Vedení prémiového sektoru sedadel za posledních 30 let
#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro sektorové zprávy, pohledy a vývoj

Sdílejte tento článek

Related Posts

Výsledky mistrovství amerického alpského rychlosti

Carrabassett Valley, Maine-Ryan Cochran-Siegle Argentinská fotbalová reprezentace Dres of Stocksboro, Vt., Vyhlásil svůj druhý titul týdne Toyota US Alpine Speed Championships na Sugarloaf s časem 1: 10,79 ve…

Jak využít lešení ve vašich lekcích

, které skončí jako nezávislý student, je pro studenty důležitým pokrokem. Začnou brát povinnost pro své vlastní objevování a nakonec se nakonec motivovali. Proto instruktoři běžně hledají efektivní…

Práce týdne: Manažer protokolu, Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF)

Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout podrobnosti o nejnovější práci týdne – poháněné globálním sportem – což je pro manažera protokolu v International Stolní tenisová federace (ITTF), která…

Stacey Allaster se stává první ženskou ředitelkou soutěže US Open

, asociací Spojených států United States Association jmenovala Stacey Allaster, svého generálního ředitele odborníka tenisu, jako ředitelka soutěže pro US Open. Allaster je úplně první ženská ředitelka soutěže…

LPGA Partners s Topgolfem pro turnaj Esports

LPGA uspořádá soutěž v esports s zápasovou hrou Sporting CP Dres od 13. května s osmi hráči, kteří soutěží ve spolupráci s světovým golfovým výletem Topgolf. Hráči budou…

Performance úzkost ve velkých soutěžích

v tomto týdnu podcastu sportovní psychologie, Mental Game of Sports Expert, Dr. Patrick Cohn, odpovídá na otázku sportovce, který zažívá úzkost ve velkých soutěžích, protože se srovnává s…

Leave a Reply

Your email address will not be published.