Uncategorized

Největší Northeastern Fastpitch Complex pro hostování 2021 Summer Nationals v Connecticutu

turnaj přivítá po celý týden více než 800 hráčů v komplexu 11 polí.
Middletown, Conn. – S léto v plném proudu a Connecticutu otevřené pro podnikání se Greater Hartford připravuje na jednu z nejúspěšnějších dívčích softballových turnajů v zemi v úterý 27. července až sobotu 31. července.

Letní státní příslušníci roku 2021 Play Fastpitch Stade Rennais FC Dres Nation (PlayFPN) pro 10U, 12U, 12UB, 14U a 14UB se budou konat v Fastpitch Nation Park ve Windsoru, Conn.

“Náš turnaj 2021 přivítá více než 800 hráčů – skládající se z 68 týmů – a dalších 1000 dalších rodin a kamarádů se zúčastní,” vysvětluje ředitel turnaje a hostitel David Rocha.

“Týmy budou čelit, nejprve ve hře Pool, pak ve dvojím vyloučení pro mistrovství.” Trofeje budou uděleny prvním čtyřem týmům v každé divizi a cenu bude v každé divizi poskytnuta nejcennějším hráčem. “

Rocha, která vlastní turnajovou síť PlayFPN, postavila a otevřela v roce 2019 a otevřela 11-polí FASTpitch Nation Park, aby vyhovovala rostoucímu počtu sportovců Fastpitch. Nejmodernější komplex společnosti Fastpitch Nation Park Rocha obsahuje 11 regulace plně oplocených polí FastPitch a 3 200 čtverečních stop. Budova podobná stodole (pro doplnění okolní krajiny) pro maloobchod, skladování a skutečné koupelny.

Pro nejlepší sledování diváků odolný proti počasí Resilient Red Alabama břidlicové infields, přírodními trávníky a 100 metrů širokými panoramatickými síťovými zátokami. Mezi další vybavení patří dostatek zpevněných parkování, LED skóre, prostorné pokryté výkopy, více než dva hektary zahřívacího prostoru týmu, venkovní potravinový kurt a živé internetové streamování všech hraných her.

“Blahopřejeme Davidovi Rochu a jeho síti Fastpitch Nation k budování účasti a účasti na tomto populárním turnaji, zejména v minulém roce a půl,” říká Robert Murdock, prezident Connecticut Convention & Yokohama F. Marinos Dres Sports Bureau (CTCSB).

„Očekává se, že tento turnaj vygeneruje více než 1,8 milionu dolarů na výdaje za větší Hartford region. CTCSB spravuje proces rezervace hotelu turnaje a rezervoval si téměř 2 065 nočních nocí v 12 hotelech v Avonu, Windsoru, Hartfordu, East Hartford, Windsor Locks, Manchester, Newington, Glastonbury, Rocky Hill, Vernon a Farmington, “poznamenává Murdock. Výdaje návštěvníků v místních restauracích, atrakcích a hotelech během turnaje také budou podporovat více než 340 pracovních míst souvisejících s cestovním ruchem.

Plán turnaje a další informace Anglická fotbalová reprezentace Dres přejděte na

Leave a Reply

Your email address will not be published.