Category

Performance úzkost ve velkých soutěžích

v tomto týdnu podcastu sportovní psychologie, Mental Game of Sports Expert, Dr. Patrick Cohn, odpovídá na otázku sportovce, který zažívá úzkost ve velkých soutěžích, protože se srovnává s konkurencí. Dr. Cohn sdílí techniky mentálních her o tom, jak se zaměřit na vaši hru, aby se cítila sebevědomá a složená.

Poslouchejte podcastu tohoto měsíce sportovní psychologie a naučte se, jak zlepšit výkon ve sportu a dalších bariérách mentálních her, které omezují váš výkon.

Stáhněte si podcast sportovní psychologie #105 (do počítače kliknutí pravým tlačítkem a „Uložit jako“)

Přihlaste se k odběru podcastu sportovní psychologie prostřednictvím iTunes.

Popadněte Dr. Cohn zcela zdarma mentální trénink a mentální houževnatost pro sportovní e -knihy!

Stáhněte si zprávu o zcela zdarma sportovní psychologii pro zlepšení vaší mentální hry!

Chcete, aby Dr. Cohn odpověděl na vaši mentální hru sportovních otázek v jeho podcastu? Odešlete svou otázku sportovní psychologie Dr. Cohn na Peaksports.com.

Zvyšte svou důvěru s koučováním mentálních her!

Trenér Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, může pomoci vám nebo vašim sportovcům, ve věku 12 a více let, dobýt problémy s mentálními hrami s osobním koučováním.

Můžete spolupracovat se samotným Dr. Patrickem Cohnem v Orlandu na Floridě nebo prostřednictvím Skype, Facetime nebo telefonu. Zavolejte nám mýtné zcela zdarma na čísle 888-742-7225 nebo nás kontaktujte, kde najdete mnohem více informací o různých koučovacích programech, které nabízíme!

Co říkají naši studenti?
“PÁNI!!! Jaký týden jsem měl. Dokázal jsem provést s důvěrou, která umožnila mému stylu prosvítat – ne mnohem více vstupovat do arény s tímto „jelenem v světlometech“. Když jsem vystupoval, přestal jsem se hodnotit, a vlastně jsem opustil arénu poté, co se Tigres UANL Dres moje vzory cítily, jako bych zažil spoustu legrace. Děkuji mnohokrát.”
~ Julia Dreyer, jezdecká národní šampionka

Pro všechny sportovce-Naučte se techniky zvyšující důvěru!

D Máte negativní sebepojetí sebe jako sportovce, Borussia Monchengladbach Dres který potlačuje důvěru?

Bez ohledu na to, že se snažíte být, nemůžete se otřást pochybností, že se vrhne do hlavy, když se zvýšíte v konkurenci?

Označili jste se jako poraženého, chudého blíž nebo průměrného sportovce a tyto štítky vás udržují uvíznuté v koleji sebevědomí a nerozhodnosti?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, podívejte se na sebevědomého sportovce!

Sebevědomý sportovec CD a sešit je čtrnáctidenní plán pro nejvyšší sebevědomí. Tento program je ideální pro každého sportovce nebo trenéra, který chce objevit osvědčené techniky zvyšující důvěru zaručené, že drasticky vybudují důvěru a zlepšují sportovní výkon.

Dozvíte se mnohem více o jednom z našich mnoha populárních programů CD v sérii sebevědomých atlete…

Sebevědomý sportovec: 14denní plán pro nejvyšší TSG 1899 Hoffenheim Dres sebevědomí

Podívejte se na všechny produkty v sérii sebevědomých sportovců!

Co říkají zákazníci?
“Nejprve jsem koupil sebevědomý sportovec, abych viděl, jak program šel, a okamžitě viděl výsledky.” Poté jsem si koupil zbytek série sebevědomých sportovců a objevil jsem dramatické zlepšení v mé úrovni hry nebo bych měl říkat konzistenci. V současné době hraji baseball NCAA divize 1 pro Lamar University a dokonce i moji trenéři objevili změnu ve způsobu, jakým hru metodu. Můj postoj a důvěra na talíř. “
~ Tylor Prudhomme (poslouchejte jeho příběh o úspěchu)

“Jsem kvalifikační profesionální surfař ASP a po zahájení” sebevědomého sportovce “jsem měl prakticky okamžitou změnu v postoji ohledně své vlastní schopnosti surfování a mé myšlení v konkurenci. Použitím strategií sebevědomých sportovců moje důvěra provedla úplných 180 stupňů. Před několika týdny jsem vyhrál místní profesionál a minulý týden v Brazílii jsem měl svůj nejlepší výsledek roku v jedné z posledních velkých událostí na světovém okruhu! Je to moje tajná zbraň! “
~ Shaun Burrell, profesionální surfer (poslouchejte jeho příběh o úspěchu)

Pro mladé sportovce a rodiče – dozvíte se mnohem více o tom, jak pomoci dětem rychle zlepšit důvěru!

Máme pro vás skvělý program s názvem „The Sereante Sports Kid: 7denní plán pro budování nejvyššího sebevědomí.“

Sebevědomý sportovní kluk je 7denní program pro sportovní rodiče a děti, aby zvýšil výkon, štěstí a úspěch mladého sportovce … ve sportu a životě!

Sebevědomé sportovní dítě jsou dva programy v jednom. K dispozici je manuál a CD pro rodiče/trenéry a sešit/CD pro mladé sportovce.

Tento program, který se můžete okamžitě používat s mentálními technikami, které vy a vaše děti můžete začít používat, učí vaše sportovce, jak identifikovat sebevědomí, aktivně se s nimi vypořádat, řídit očekávání, která podkopávají důvěru a mentálně se připravují na to, aby zůstali sebevědomí, když čelí protivenství.

Navíc vás náš program učí jako sportovní rodiče a trenéři, jak byste mohli ublížit důvěře vašich dětí a dává vám pokyny pro změnu chování způsoby, které zlepší výkon, důvěru a potěšení vašich sportovců.

Naučte se mnohem více ABnull

Related Posts

Výsledky mistrovství amerického alpského rychlosti

Carrabassett Valley, Maine-Ryan Cochran-Siegle Argentinská fotbalová reprezentace Dres of Stocksboro, Vt., Vyhlásil svůj druhý titul týdne Toyota US Alpine Speed Championships na Sugarloaf s časem 1: 10,79 ve…

Jak využít lešení ve vašich lekcích

, které skončí jako nezávislý student, je pro studenty důležitým pokrokem. Začnou brát povinnost pro své vlastní objevování a nakonec se nakonec motivovali. Proto instruktoři běžně hledají efektivní…

Práce týdne: Manažer protokolu, Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF)

Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout podrobnosti o nejnovější práci týdne – poháněné globálním sportem – což je pro manažera protokolu v International Stolní tenisová federace (ITTF), která…

Stacey Allaster se stává první ženskou ředitelkou soutěže US Open

, asociací Spojených států United States Association jmenovala Stacey Allaster, svého generálního ředitele odborníka tenisu, jako ředitelka soutěže pro US Open. Allaster je úplně první ženská ředitelka soutěže…

LPGA Partners s Topgolfem pro turnaj Esports

LPGA uspořádá soutěž v esports s zápasovou hrou Sporting CP Dres od 13. května s osmi hráči, kteří soutěží ve spolupráci s světovým golfovým výletem Topgolf. Hráči budou…

Stadion Howrah Indoor Stadium nastavil na významnou změnu v rámci projektu Sports City Project

The Times of India oznámila, že vnitřní stadion Howrah bude oživen v rámci projektu „Sports City“, který hlavní ministr, Mamata Banerjee , oznámeno před více než rokem. Práce…

Leave a Reply

Your email address will not be published.