Category

Jak využít lešení ve vašich lekcích

, které skončí jako nezávislý student, je pro studenty důležitým pokrokem. Začnou brát povinnost pro své vlastní objevování a nakonec se nakonec motivovali. Proto instruktoři běžně hledají efektivní strategie, které pomáhají účastníkům v tomto procesu. Lešení je jednou takovou strategií.

Podobně jako u lešení využívaného ve stavebnictví se skládá z instruktorů zavedení podpory, než ji pomalu eliminuje, aby stavěli nové i nezávislé studenty. Co přesně tedy je lešení? Jak přesně to můžete využít efektivně?

Zarezervujte si Science of Recovering Instructor Workshop

Co je lešení?

Lešení je mentorská technika, která vede stážisty pomalu snižováním pomoci instruktorů. O procesu objevování od instruktora na studenta dochází k přesunu povinnosti. Dočasná podpora, kterou poskytuje asistencům, aby stážisté dosáhli vyšší úrovně porozumění a nákupu dovedností, které by nemohli dosáhnout bez pomoci. Instruktoři usnadňují progresivní zvládnutí studenta myšlenky nebo dovedností. Stejně jako fyzické lešení je pomalu eliminován ve fázích, protože praktikant internalizuje informace a stává se nezávislým studentem.

Pokud jste stále zmatení ohledně toho, co je lešení, zde je příklad:

Při prvním objevení, jak přesně zakopat kolo, existuje sada tréninkových kol, která pomáhá jezdci. Jsou nastavitelné a poskytují začátečníkovi jezdce nezbytnou podporu. Bez této podpory z tréninkových kol by jezdec pravděpodobně zjistil, že jízda na kole je také složitá úkol, protože neměli žádnou předchozí praxi. Tréninková kola fungují jako lešení a také se objeví, pouze pokud se jezdec cítí pozitivně ve své schopnosti zakopnout kolo – k čemuž by se bez kol nedošlo.

Výhody lešení

Lešení umožňuje účastníkům řešit problémy, přinést úkoly a také plnit cíle samostatně. Mohou dokonce využít porozumění, které získávají ve třídě, a aplikovat ho na různé situace.

To proto způsobuje, že metoda pravděpodobně sníží nepříznivé emoce, které mohou účastníci zažít při pokusu o obtížný úkol, jako je pocit demotivovaného a odrazovaného. Pokud instruktoři poskytli Eintracht Frankfurt Dres efektivní strategie lešení, pak budou stážisté již Borussia Monchengladbach Dres mít pochopení, které vyžadují, aby úkol celkově a také se cítili pozitivně ve svých schopnostech.

Mezi další výhody lešení patří udržování soustředěných stážistů, inspirovaného, a také snižování stresu a úzkosti, které mohou nastat kvůli chybám. Při plnění úkolů nebo hodnocení, pokud je poskytováno lešení, budou účastníci považovat nepřesné odpovědi za šanci maximalizovat své učení. Reflexe je nesmírně užitečná VfL Wolfsburg Dres dovednost a také vidět pozitivní stránku toho, co lze vnímat jako nepříznivou okolnost, pomůže účastníkům využít jejich učení.

Jak efektivně využívat lešení

Lešení je vhodná metoda, která pomáhá účastníkům překlenout prostor mezi tím, co jsou v současné době schopni dělat samostatně, stejně jako jejich dlouhodobý objevovací cíl nebo výsledek. Objevovací cesta studenta může být s lešením výrazně zlepšena – pokud je zajištěna efektivně.

Aby to bylo efektivní, musí být lešení pečlivě organizováno, aby studentům poskytlo významné vedení. Obzvláště užitečné je praktikanty na začátku jejich učení. Jak se jejich porozumění zvyšuje, tyto strategie by měly začít mizet a pomalu zmizet z mentorového procesu, protože stážisté skončili nezávislí. Tím se zlepší houževnatost porozumění společně s přesně tím, jak je to užitečné při získávání dalších dovedností.

Výzkumná studie však naznačuje, že předčasné blednutí podpory může negativně ovlivnit, jak se účastníci učí. Tento proces musí být pro stážisty pomalý a progresivní, aby zcela sklízel výhody lešení.

Zde je několik efektivních metod lešení ve třídě:

Zpochybnit účastníky, aby prohlédli jejich porozumění

Rozdělte úkol na menší, proveditelnější části

„Mysli nahlas“ – Při dokončení úkolu verbalizujte proces věřící

Předpustná slovní zásoba-Představte slova stážistům s obrázky nebo v kontextu s věcmi, kterým rozumí, a také se zajímají

Použijte „zpracované příklady“-to se týká prezentace krok za krokem, jak přesně provést úkol nebo vyřešit problém

Poslední myšlenky

Lešení se týká řady metod, které mohou instruktoři implementovat ve svém mentorovi, aby pomohli stážistům nakonec nezávislí žáci. Progresivní proces zahrnuje instruktory eliminující jejich podporu, když se domnívají, že praktikant je silný ve svých schopnostech, aby pracoval sám. Pokud se to povede dobře, může to pomoci snížit nepříznivé sebepojetíOns a také zlepšuje motivaci. Výsledkem je, že může pomoci stážistům nakonec nezávislí žáci.

Related Posts

Výsledky mistrovství amerického alpského rychlosti

Carrabassett Valley, Maine-Ryan Cochran-Siegle Argentinská fotbalová reprezentace Dres of Stocksboro, Vt., Vyhlásil svůj druhý titul týdne Toyota US Alpine Speed Championships na Sugarloaf s časem 1: 10,79 ve…

Práce týdne: Manažer protokolu, Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF)

Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout podrobnosti o nejnovější práci týdne – poháněné globálním sportem – což je pro manažera protokolu v International Stolní tenisová federace (ITTF), která…

Stacey Allaster se stává první ženskou ředitelkou soutěže US Open

, asociací Spojených států United States Association jmenovala Stacey Allaster, svého generálního ředitele odborníka tenisu, jako ředitelka soutěže pro US Open. Allaster je úplně první ženská ředitelka soutěže…

LPGA Partners s Topgolfem pro turnaj Esports

LPGA uspořádá soutěž v esports s zápasovou hrou Sporting CP Dres od 13. května s osmi hráči, kteří soutěží ve spolupráci s světovým golfovým výletem Topgolf. Hráči budou…

Performance úzkost ve velkých soutěžích

v tomto týdnu podcastu sportovní psychologie, Mental Game of Sports Expert, Dr. Patrick Cohn, odpovídá na otázku sportovce, který zažívá úzkost ve velkých soutěžích, protože se srovnává s…

Stadion Howrah Indoor Stadium nastavil na významnou změnu v rámci projektu Sports City Project

The Times of India oznámila, že vnitřní stadion Howrah bude oživen v rámci projektu „Sports City“, který hlavní ministr, Mamata Banerjee , oznámeno před více než rokem. Práce…

Leave a Reply

Your email address will not be published.