Category

6 důvodů, proč si udržet deník

Benjamin Franklin začal každý den tím, že se ptal sám sebe „co dnes mohu udělat dobře?“. Poté Olympique Lyonnais Dres tyto věci napsal do deníku. Na konci toho dne by pak zkontroloval každý ze svých cílů a poznamenal si, jak by mohl zlepšit věci, které tak neučinil.

Kniha Metacognition Teacher Workshop

Zdá se, že byl před křivkou, s vědeckým výzkumem, protože Ajax Dres potvrdil, co věděl; že psaní deníku mělo řadu psychologických výhod. Zde je jen několik z nich:

1. Zlepšuje sebevědomí

Udržování deníku poskytuje šanci zlepšit sebevědomí. Poznání se tímto způsobem nabízí příležitost sdělovat své pocity hmatatelným způsobem. Současný výzkum, který se zaměřuje na vedení deníku, ukázal, že akt psaní nabízí nástroj, který může odemknout myšlenky a pocity, které byste mohli ignorovat.

2. Spravuje vaše nervy

Udržování deníku má schopnost snížit naše úzkosti a vypracovat FC Tokyo Dres naše nervy v potenciálně stresujících situacích. Chcete -li udržet deník vašich myšlenek a emocí obklopujících situace, s nimiž se cítíte nepříjemně, umožňuje vám vytvořit pocit kontroly a z tohoto důvodu snižuje vaši úzkost.

3. Zlepšuje metacognition

Metacognition je schopnost kriticky analyzovat, jak si myslíte. To znamená hodnocení, jak dobře jste provedli a co způsobilo vaše úspěchy a selhání. Výzkum ukázal, že lidé, kteří udržují deníky, zažívají větší metacognition prostřednictvím vývoje samoregulačních technik, jako je účinná příprava, monitorování a sebepochopení. Toto je nezbytná součást rozvoje metacognition (a pokud si nejste jisti, co to stále je … tento blog o tom diskutuje).

4. Snižuje otálení

Diary mají schopnost zlepšit řízení času jednotlivce. Existuje dobře známá zaujatost myšlení zvaná Planning Fallacy, která uvádí, že podceňujeme čas potřebný k dokončení budoucího úkolu. Používáním deníku můžeme posoudit naše minulé zkušenosti s nákupem a lepší plán pro úkoly dopředu. Zde najdete mnohem více návrhů, jak pomoci studentům spravovat otálení.

5. Zlepšuje paměť

Ukázalo se, že deníky zlepšují naši pracovní paměť tím, že nám umožňují uchovávat informace po větší dobu. Americká psychologická asociace uvádí, že ačkoli účinky byly skromné, expresivní psaní uvolňuje prostor v pracovní paměti odstraněním rušivých a vyhýbajících se myšlenek. Pro mnohem hloubku a detaily je náš blog na 15 způsobech maximalizace paměti skvělým výchozím bodem.

6. Zlepšuje pohodu

Důkazy naznačily, že udržování deníku vás může učinit šťastnějším. I když se zdá, že je to triviální úkol, prokázalo se, že vedení deníku snižuje depresivní myšlenky a chování tím, že autorovi nabízí vylepšenou kontrolu. Bylo také vidět, že tento užitečný zásah má dlouhodobé účinky na duševní zdraví. Není to jen rychlá oprava.

Poslední myšlenka

Diskutovali jsme o vědeckých výhodách vedení deníku. Pořádání deníku pomáhá lidem ve všech oblastech života a je to opravdu snadný způsob, jak zlepšit vaši pohodu. Stejně jako Benjamin Franklin, tím, že zapsal své cíle a přemýšlel o tom, jak dobře šli nebo se vědomě pokoušejí zlepšit další den, dáte si nejlepší šanci na úspěch.

Máme mnohem více informací o tom, jak zlepšit k dispozici metacognition, včetně zcela bezplatných zdrojů a blogů.

Related Posts

Výsledky mistrovství amerického alpského rychlosti

Carrabassett Valley, Maine-Ryan Cochran-Siegle Argentinská fotbalová reprezentace Dres of Stocksboro, Vt., Vyhlásil svůj druhý titul týdne Toyota US Alpine Speed Championships na Sugarloaf s časem 1: 10,79 ve…

Jak využít lešení ve vašich lekcích

, které skončí jako nezávislý student, je pro studenty důležitým pokrokem. Začnou brát povinnost pro své vlastní objevování a nakonec se nakonec motivovali. Proto instruktoři běžně hledají efektivní…

Práce týdne: Manažer protokolu, Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF)

Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout podrobnosti o nejnovější práci týdne – poháněné globálním sportem – což je pro manažera protokolu v International Stolní tenisová federace (ITTF), která…

Stacey Allaster se stává první ženskou ředitelkou soutěže US Open

, asociací Spojených států United States Association jmenovala Stacey Allaster, svého generálního ředitele odborníka tenisu, jako ředitelka soutěže pro US Open. Allaster je úplně první ženská ředitelka soutěže…

LPGA Partners s Topgolfem pro turnaj Esports

LPGA uspořádá soutěž v esports s zápasovou hrou Sporting CP Dres od 13. května s osmi hráči, kteří soutěží ve spolupráci s světovým golfovým výletem Topgolf. Hráči budou…

Performance úzkost ve velkých soutěžích

v tomto týdnu podcastu sportovní psychologie, Mental Game of Sports Expert, Dr. Patrick Cohn, odpovídá na otázku sportovce, který zažívá úzkost ve velkých soutěžích, protože se srovnává s…

Leave a Reply

Your email address will not be published.